Scroll with your mouse or arrow keys to see more!

Okay

Deszczowy Bieg Firmowy w 2014 roku

Deszczowy Bieg Firmowy w 2014 roku, a jak będzie wyglądać tegoroczna edycja biegu?

17 maja 2014 roku w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu odbyła się druga edycja Biegu Firmowego. Było pochmurnie, deszczowo i zimno, ale też aktywnie i na sportowo. Czteroosobowe drużyny miały do pokonania dystans 5 km dla każdego z uczestników biegu. Biegacze i biegaczki we Wrocławiu pomagali braciom Mateuszowi i Łukaszowi Koniecznym. Mimo niesprzyjającej pogody w biegu wzięło udział około 2000 uczestników.

Zobaczcie zdjęcia Bieg Firmowy 2014

 

W tym roku, we Wrocławiu trzecia edycja charytatywnej sztafety dla firm Bieg Firmowy odbędzie się 16 maja  na Stadionie Olimpijskim.

Ideą Biegu Firmowego jest promowanie zdrowej rywalizacji oraz aktywności fizycznej wśród pracowników zarówno małych firm jak i międzynarodowych korporacji, a także pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym.  Cały dochód z biegów zostaje wykorzystany na cele statutowe Fundacji Everest w tym na pomoc jej podopiecznym. W trzeciej edycji biegniemy dla Wiktorii Urbańskiej. Wiktoria ma 9 lat, choruje na dziecięce porażenie mózgowe, encefalopatie, padaczkę, niedowład  spastyczny czterokończynowy. Dziewczynka nie poddaje się w walce z chorobą, cudownie się  uśmiecha i wytrwale ćwiczy, aby móc samodzielnie siedzieć, a później stanąć.

Bieg Firmowy to firmowy piknik podczas którego można aktywnie spędzić czas wolny od pracy. Stałym punktem imprezy jest wspólna rozgrzewka oraz atrakcyjne nagrody, które trafiają do różnych biegaczy niezależnie od osiągniętego wyniku.

Trzymajmy kciuki, aby Bieg Firmowy 2015 był przepełniony Słońcem i radością z sympatycznej rywalizacji miedzy firmami. Pamiętajmy, że i w taki sposób można pomagać innym.

Koniecznie zarejestruj swoją drużynę biegową na http://www.biegfirmowy.pl/profil/rejestracja/

 

error: Kopiowanie treści zablokowane. Link znajdą Państwo w górnym oknie przeglądarki.