Scroll with your mouse or arrow keys to see more!

Okay

O mnie

O mnie – Anna Mikołajczyk


Fotografia tu i tam… czyli idąc przez życie z aparatem.

Niezwykłe sesje ciążowe, bajkowe zdjęcia noworodków, pełne miłości kadry rodzinne, sesje w plenerze lub w studio we Wrocławiu.

Anna MikołajczykAnna Mikołajczyk – z wykształcenia dziennikarz, z zawodu specjalista ds. reklamy i PR, fotoreporter, fotograf. 

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Photo Grants Challenge. Sztuka Wolności”, organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Zobacz zwycięskie zdjęcie TU

Laureatka Konkursu 7LIVES of fineLIFE organizowanego przez  magazyn fineLine.pl Wyróżnienie dwóch zdjęć przez Jury Konkursowe w składzie: wykładowcy Warszawskiej Szkoły FilmowejLidia Popiel, Bogusław Linda oraz przedstawiciel organizatora Konkursu – Piotr Welc. Zobacz pierwsze zdjęcie TU i drugie TU

Finalistka Konkursu Komputronik&Canon Foto Inspiracje. Zobacz zdjęcie TU

Dwukrotnie wyróżnione zdjęcia, w konkursie „Bliżej Źródła Smaku II Edycja” organizowanego przez Agencję Rynku Rolnego. 

Zwyciężczyni fotograficznego Konkursu na Najsympatyczniejszą Blond Wrocławiankę 2014, organizowanego przez portal www.wroclaw.pl 

Anna Mikołajczyk Fotografia Wrocław, Dolny Śląsk.
Sesje ciążowe Wrocław, fotografia noworodkowa Wrocław fotografia dziecięca Wrocław, sesje rodzinne Wrocław, fotografia koni Wrocław, fotografia ślubna Wrocław.

W życiu towarzyszą mi różne pasje. Jedna z nich spowodowała, że postanowiłam zatrzymywać czas w obrazie, tak by ważne wydarzenia zamknąć w ramy, dzięki którym po miesiącach, czy nawet latach, będzie można wrócić do nich, jakby wydarzały się znowu, tuż przed naszymi oczami.

Anna Mikołajczyk Fotografia to nie tylko zdjęcia ślubne, ciążowe, czy zdjęcia noworodkowe i dziecięce na terenie miasta Wrocław. Jeśli jeden obraz wystarczy za tysiąc słów, to dobrej jakości zdjęcia produktowe i eventowe, są nie do przecenienia w działaniach marketingowych i PR.

W wolnej chwili biegam, podróżuję, czytam książki, oddycham leśnym powietrzem i marzę…

Znajdziesz mnie na facebook’u Anna Mikołajczyk 

 Zapraszam!

https://www.facebook.com/annamikolajczykfotografia

https://www.instagram.com/anna_mikolajczyk_photography

Strona, którą przeglądasz przeznaczona jest przede wszystkim do prezentacji moich zdjęć. Kopiowanie, powielanie, pobieranie fotografii bez zgody autora jest zabronione.

W przypadku wykorzystania fotografii do innych celów proszę o kontakt.

 

Zdobyte Certyfikaty i Dyplomy

error: Kopiowanie treści zablokowane. Link znajdą Państwo w górnym oknie przeglądarki.