Scroll with your mouse or arrow keys to see more!

Okay

” Photo Grants Challenge. Sztuka Wolności „

” Photo Grants Challenge. Sztuka Wolności „

” Photo Grants Challenge. Sztuka Wolności ” to konkurs dla osób pasjonujących się fotografią.

Z radością informuję, że moje zdjęcie „Pragnienie Wolności” zostało uhonorowane przez Kapitułę Ogólnopolskiego Konkursu ” Photo Grants Challenge. Sztuka Wolności ” .

Fotografia pod znamiennym tytułem „Pragnienie Wolności”, ma oczywiście swoją historię. Została wykonana na znanym w całej Polsce, torze wyścigów konnych na wrocławskich „Partynicach”. Podczas jednego z wyścigów koń zrzucił jeźdźca, postanawiając wygrać rywalizację i dojechać do mety. W końcu „bomba w górę” zobowiązuje. Z drugiej strony zachowanie konia potraktowałam, jako symboliczne uwolnienie. Tylko, czy koń o tym wie?

” Photo Grants Challenge. Sztuka Wolności ” poszukując u fotografów umiejących najlepiej ukazać hasło tegorocznego konkursu, czyli „Wolność”, w moim zdjęciu odnalazł tą myśl i uhonorował mnie możliwością uczestnictwa w warsztatach fotograficznych.

Rozumienie wolności, jak wiele lat temu śpiewali „Chłopcy z placu broni”, to bardzo konkretna umiejętność. Ja wyraziłam ją tą fotografią. A Wy, jak rozumiecie wolność?

error: Kopiowanie treści zablokowane. Link znajdą Państwo w górnym oknie przeglądarki.