Scroll with your mouse or arrow keys to see more!

Okay

Fenomenalna Edyta Górniak w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Fenomenalna Edyta Górniak w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Edyta Górniak, dynamiczna, nostalgiczna, romantyczna, roztańczona, uskrzydlona głosem i anielskim wejściem do swojego klasyka „To nie ja”, wystąpiła na jubileuszowym koncercie we wrocławskiej „Hali Stulecia”.
Mija 25 lat od chwili, gdy jak sama Edyta Górniak opowiadała ze sceny, uciekła ze szkolnego internatu, by przyjechać właśnie do Wrocławia na koncert grupy „Kombi” i zrządzeniem losu, niczym z bajki o Kopciuszku, sama również wystąpiła. Jej początki to także telewizyjne show „Śpiewać każdy może” w 1989 roku i rok później festiwal w Opolu.

Przez lata swojej kariery Edyta Górniak udowadnia, że ciężko pracując, można osiągnąć nieosiągalne i wciąż piąć się do góry. Ma niesamowite warunki głosowe. 3 oktawy i 8 półtonów plasuje ją w niewielkiej, nawet na światową skalę, grupie wyjątkowych wokalistek. Jej śpiew przenika głęboko wytrawnych słuchaczy, powodując niespotykane wrażenia emocjonalne. Sama Edyta Górniak również jest bardzo wrażliwą, otwartą osobą. Artystka nie zamyka się na jednym gatunku. Jej głos brzmi równie doskonale w spokojnych balladach, jak i w klubowych tonach.

Podczas koncertu obok Gwiazdy pojawili się specjalni goście. Edyta Górniak wystąpiła w duecie z Ewą Farną, Mietkiem Szcześniakiem i Glacą ze Sweet Noise. Edyta po mistrzowsku zmieniała style, udowadniając, że naprawdę sama jest muzyką. Doskonale budowała również kontakt z publicznością, co dla kilku młodszych fanek okazało się bardzo silnym, oczywiście pozytywnym przeżyciem.

Miły akcent zakończył wrocławski koncert, Edyta Górniak otrzymała pamiątkowy mikrofon i kwiaty. O długich owacjach na stojąco i „sto lat”, nawet nie wspominam…

Zobaczcie zdjęcia z koncertu

 

Polecam zajrzeć na fan page Edyta Górniak Love2Love trasa koncertowa 2015

 

Zachęcam do posłuchania najnowszego teledysku Edyty Górniak „Oczyszczenie”

 

 

 

error: Kopiowanie treści zablokowane. Link znajdą Państwo w górnym oknie przeglądarki.