Scroll with your mouse or arrow keys to see more!

Okay

Królewna Śnieżka On Ice – bajkowe lodowe widowisko

Królewna Śnieżka On Ice – bajkowe lodowe widowisko

Królewna Śnieżka On Ice przepiękne show dla dzieci i dorosłych. Lodowe widowisko zachwyciło już widzów m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, czy Niemczech.

Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego, kostiumy oraz rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją.

Całość scalona przepiękną muzyką autorstwa Silvio Amato. To wszystko sprawia, że Królewna Śnieżka i jej historia dostarcza najmłodszym widzom niezapomnianych wrażeń.

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków – chyba każdy zna tę bajkę… Pewnego mroźnego dnia na świat przychodzi piękna królewna o cerze białej jak śnieg i włosach czarnych jak heban. Delikatna uroda Królewny Śnieżki wzbudza zachwyt wszystkich mieszkańców zamku, oprócz zazdrosnej macochy, która kilkakrotnie próbuje się jej pozbyć. Śnieżka ucieka więc z zamku i przypadkiem trafia do przyjaznej chatki siedmiu pracowitych drwali. Niedługo potem okrutnej macosze udaje się otruć piękną królewnę. W momencie kiedy wydaje się, że dla Śnieżki nie ma już nadziei, na ratunek przychodzi tajemniczy książę i przebudza królewnę ze snu. Bajka pokazuje, że dobro i szczerość zawsze zwyciężają, a przyjaźń stanowi jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka.

Królewna Śnieżka On Ice to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. Wielu z nich to czempioni w swojej dziedzinie, co widać doskonale w tej produkcji. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Królewna Śnieżka na łyżwach to także bajeczne kostiumy i rekwizyty, dzięki czemu show jest bardzo widowiskowe. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historia jest łatwa do śledzenia nawet dla osób, które jej nie znają. Lodowe show przenosi widzów do bajecznego świata przyjaźni i miłości, którym dobro ostatecznie zwycięża.

Królewna Śnieżka On Ice to spektakl, który zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku. 

 

 

error: Kopiowanie treści zablokowane. Link znajdą Państwo w górnym oknie przeglądarki.