Scroll with your mouse or arrow keys to see more!

Okay

Andrzej Piaseczny „Kalejdoskop” z orkiestrą

Andrzej Piaseczny „Kalejdoskop” z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective

To był niepowtarzalny koncert. Po pierwsze, że na scenie pojawiła się piętnastoosobowa Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective. Po drugie, że mogliśmy usłyszeć „stare” piosenki w przepięknych nowych aranżacjach. Po trzecie, że podczas koncertu wśród publiczności znalazła się Mama Artysty.

Andrzej Piaseczny i jego „Kalejdoskop“ to barwne i zaskakujące, często nostalgiczne utwory, zwłaszcza dla pokolenia z lat 80-tych. Artysta na swojej nowej płycie, jak i podczas koncertu zaproponował autorskie reinterpretacje nie tylko znanych, ale wręcz uwielbianych utworów. Każdy może wrócić pamięcią do tamtych chwil i przeżyć je na nowo z Andrzejem. Podczas koncertu we Wrocławiu usłyszeliśmy piosenki takie jak: „Do kołyski” Dżemu, „Zanim zrozumiesz” Varius Manx, „Liście” Heya, „Nie pytaj o Polskę” Grzegorza Ciechowskiego.

Andrzej Piaseczny wśpiewuje nowe życie również w piosenki z repertuaru Kayah, Myslovitz, Roberta Gawlińskiego i Edyty Bartosiewicz, a także przypomina też własne hity – chociażby „Wszystko trzeba przeżyć”. Oprócz reinterpretacji najnowszej klasyki polskiej piosenki Piaseczny proponuje na nowym albumie dwie premierowe kompozycje.

 

 

Zapraszam do obejrzenia teledysku, najnowszy utwór

Andrzej Piaseczny – Kalejdoskop Szczescia

 

Zobacz także:

Fenomenalna Edyta Górniak w Hali Stulecia we Wrocławiu

 

 

error: Kopiowanie treści zablokowane. Link znajdą Państwo w górnym oknie przeglądarki.